ФАБУ

Наша міссія

Об’єднати професіоналів ,будівельної галузі в атмосфері спільного інтересу до спорту та сімейного відпочинку

Ми прагнемо

Сформувати активну спільноту представників будівельної галузі в України

Наша ціль

Популяризація аматорського футболу серед компаній будівельної галузі в Україні та світі!

ІСТОРІЯ ФАБУ

Футбольна асоціація будівельників України (ФАБУ) — є не комерційною організацією! Структура і основні підрозділи були створені наприкінці 2011 року.

Метою і цілями організації являються проведення різних спортивних змагань, розповсюдження ідеї здорового способу життя, популяризація будівельної галузі і укріплення стосунків між різними галузями і видами будівництва.

На основі ФАБУ створена збірна команда будівельників України (Футбольної асоціації будівельників України). «Проведення товариських зустрічей серед будівельних організацій, було розпочато ще з 2011 року. Ми завжди присвячуємо ці турніри подіям, які відбуваються на нашій Батьківщині, і є важливими для розвитку нашої країни.

Перший міжнародний матч серед будівельних організацій України та Польщі відбувся у 2012 році, і був присвячений ЄВРО 2012. Наступний зимовий кубок 2015 був присвячений пам’яті «Небесної Сотні» та був благодійним.

2022

ХV Кубок будівельників України

Під егідою ФАБУ проводяться регулярні Кубки будівельників України (двічі на рік), матчі за участі збірної будівельників України, матчі підготовки до Кубку будівельників Європи 2019. Буде проводитись Будівельна ліга (осінь 2018), Кубок будівельників Європи 2019 та Кубок будівельників світу 2022.

2015

Зимовий кубок пам’яті «Небесної Сотні»

Зимовий кубок 2015 присвячений пам’яті «Небесної Сотні» та був благодійним.

2011

Створення ФАБУ

До ідеї створення Футбольної асоціації будівельників України спонукав матч в Польші на Гданськ арені, який пройшов в жовтні 2011 році. Перед ЄВРО 2012 , що проходив в Польші та Україні було вирішено зіграти матч між тими, хто будував інфраструктуру та стадіони до європейського турніру. 6 жовтня 2011 році Платіні відкрив стадіон в Гданську і 12 жовтня на ньому зіграли перший офіційний матч будівельники України та Польші. Після прибуття на батьківщину було прийнято рішення про створення ФАБУ і засновниками цієї організації стали дві компанії СВП Майстер (Кргулий метр) та КЗС Вертикаль (SEAPS).

НАША КОМАНДА

ФАБУ

Свірський Володимир Петрович

ФАБУ

Попсуй Олександр Миколайович

ФАБУ

Сорокіна Тетяна Олександрівна

ФАБУ

Кирилюк Розалія Євгенівна

ФАБУ

Андрикевич Андрій Валерійович

ФАБУ

Шимон Балаж

ФАБУ

Дудко Максим Вікторович

ФАБУ

Кошева Іва Олегівна